دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز android divar دانلود برنامه دیوار برای کامپیوتر – نرم افزار Divar 8.5 for PC + آموزش ارسال آگهی

دانلود نرم افزار  Divar 8.5 for PC – برنامه دیوار برای کامپیوتر 

برنامه دیوار divar برای اندروید و کامپیوتر - دیوار برای کامپیوتر

برنامه دیوار اولین و بهترین برنامه تحت وب برای انتشار رایگان آگهی ها است. روزانه بیش از 100 هزار آگهی ارسال می گردد . محدودیتی ندارید و ارسال آگهی کمتر از 15 دقیقه و به صورت کاملا رایگان انجام می شود . بر اساس دسته بندی شهرها می توانید آگهی ها را ببینید و ارسال کنید . همچنین دسته بندی های متنوعی که همه نوع آگهی را پوشش می دهد را در اختیار خواهید داشت . اگر وسیله ای در خانه دارید که بیشتر از 2 سال استفاده نکرده اید و ارزش مادی دارد می توانید آگهی فروش آن را بروی دیوار بگذارید. برای این کار از محصول خود یک عکس مناسب تهیه کنید و به سایت دیوار مراجعه کنید و به راحتی ارسال آگهی را بزنید و متن آگهی خود را بنویسید. دقت کنید

عنوان آگهی در دیوار را چگونه بنویسید : 

عنوان آگهی شما بیشتر از 7 کلمه نباشد و از کلمات کلیدی که بیشتر توسط افراد جستجو می گردد استفاده کنید. مثلا اگر میخواهید یک دوچرخه به فروش برسانید بنویسید : ” فروش دوچرخه سایز 28 کاملا تمیز ASAK – تحویل فوری” در عنوان ویژگی های مهم محصول خود را حتما ذکر کنید.

برنامه دیوار برای کامپیوتر 

کافیست به سایت Divar.ir مراجعه کنید.

توضیح که چرا دیوار برنامه نصبی برای کامپیوتر ندارد : 

دیوار یک برنامه تحت وب هست و به صورت انلاین کار می کند و به صورت لحظه ای هزاران آگهی جدید به آن اضافه و ویرایش و حذف می گردد در نتیجه نمی توان آن را بروی ویندوز به صورت یک نرم افزار آفلاین نصب کرد . در حال حاضر شما می توانید به صورت آنلاین به راحتی بوسیله کامپیوتر به آدرس Divar.ir مراجعه کنید و دیوار را در کامپیوتر خود ببینید و سرچ کنید و آگهی ارسال کنید و تمامی امکانات دیوار اندروید را خواهید داشت . به همین راحتی ! فقط مراجعه به سایت دیوار مشکل شما را حل خواهد کرد.

لینک دانلود دیوار برای اندروید

نوشته دانلود برنامه دیوار برای کامپیوتر – نرم افزار Divar 8.5 for PC + آموزش ارسال آگهی اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :