دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز Microsoft Security Essentials 4.5.216.0 دانلود Microsoft Security Essentials 4.10.209.0 Final نرم افزار امنیتی مایکروسافت

دانلود Microsoft Security Essentials  Final نرم افزار امنیتی مایکروسافت

Microsoft Security Essentials 4.7.205.0 - آنتی ویروس مایکروسافت

Microsoft Security Essentials راه حل ضد تروجان رایگان مایکروسافت برای کامپیوتر های با سیستم عامل ویندوز 7 یا ویستا می باشد. نصب MSE سریع و آسان است و تنها شرط آن این است که هیچ آنتی ویروس دیگری بر روی PC وجود نداشته باشد. درست قبل از اتمام نصب , نرم افزار یک اسکن اولیه برای ارزیابی وضعیت فعلی کامپیوتر ارائه داده و آخرین وضعیت ویروس ها را شناسایی می کند. در MSE نواحی مربوط به اسکن , ویروس , تعریف نرم افزار های جاسوسی , به روز رسانی , سابقه و تنظیمات کاملا مجزا بوده و به صورت ساده و منظمی سازماندهی شده است به طوریکه کاربران مبتدی در کار با این نرم افزار هیچ مشکلی نخواهند داشت. در این نرم افزار سه حالت اسکن در دسترس است : اسکن سریع که تنها فایل های مهم سیستم مانند برنامه های نصب شده و دایرکتوری ویندوز را بررسی می کند. اسکن کامل که برای یک معاینه کامل در سیستم و اسکن سفارشی که کاربر را قادر به انتخاب دیسک و دایرکتوری های مورد نظر برای یافتن نرم افزار های مخرب می کند.

ویژگی های نرم افزار Microsoft Security Essentials :

– حجم پایین نرم افزار در کنار تکنولوژی پیشرفته و قدرت بالا در شناسایی ویروس ها

– امکان تغییر تنظیمات اسکن توسط کاربر در چهار سطح پایین , متوسط , زیاد و شدید

– امکان غیر فعال کردن نرم افزار زمانی که خطر حذف فایل ها و پوشه های شخصی وجود داشته باشد.

– اسکن درایو های قابل جابجایی , ترمیم نقاط آسیب دیده سیستم و قرنطینه کردن فایل ها

– امکان بازرسی , حفظ و یا حذف فایل های قرنطینه

– یک آنتی ویروس بسیار عالی با استفاده خیلی پایین از CPU و RAM شما

نوشته دانلود Microsoft Security Essentials 4.10.209.0 Final نرم افزار امنیتی مایکروسافت اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :