دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز 4shared دانلود دانلود آخرین نسخه نرم افزار 4Shared Desktop 4.0.3 برای کامپیوتر

دانلود آخرین نسخه نرم افزار 4Shared Desktop 4.0.3 برای کامپیوتر 

 4shared desktop

با 4shared desktop شما به راؤحتی به فایل ها و پوشه ها در اکانت ذخیره ی آنلاین 4shared  دسترسی و امکان میریت آنها را دارید. نسخه ی رایگان آن حدودا شامل 10 گیگابایت فضا می باشد! که برای یک کاربرمعمولی برای پشتیبانی عکس ها، مدارک، موسیقی یا هر نوع فایل دیگری که فکرش را بکنید بسیار زیاد می باشد. اگر شما اکانت ندارید نیز می توانید به راحتی یکی ساخته و زمانی که برای اولین بار با 4shared desktop کار می کنید، به سرعت از آن استفاده کنید. نرم افزار همانند ویندوز اکسپلورر شبیه سازی شده است. این مسأله باعث آسانتر شدن جستجوی اطلاعاتتان، ساختن پوشه ها و دانلود یا آپلود فایل از/ به حساب کاربری شما می شود. تبادل اطلاعاتتان با دیگران نیز از طریق تنظیمات مجوزهای تبادل شامل نگهداری رمز عبور، برای یک آیتم یا چندین آیتم به راحتی انجام می گیرد.

امکانات نرم افزار : 

4shared desktop هماهنگ سازی اتوماتیک بین تمام کامپیوترهای شما که نرم افزار را اجرا می کنند انجام خواهد داد، در نتیجه اطلاعات شما از هر جا که شما به آن دسترسی پیدا کنید آپدیت خواهد بود. منوی تنظیمات 4shared desktop این امکان را به شما می دهد که پارامترهای دانلود و آپلود بسیاری را همانند پهنای باند و تعداد فعالیت های موازی کنترل نمایید.

نوشته دانلود آخرین نسخه نرم افزار 4Shared Desktop 4.0.3 برای کامپیوتر اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :