دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز K-Lite Codec Pack Standard 11.2.8 دانلود آخرین نسخه K-Lite Codec Pack 12.5.5 – کدک های صوتی و تصویری

دانلود آخرین نسخه K-Lite 

K-Lite Codec Pack Standard 11.3.6 - کدک های صوتی و تصویری

K-Lite Codec Pack

یک مجموعه کامل از کدک های صوتی , تصویری و زیرنویس برای پخش انواع رسانه های آنلاین و آفلاین بر روی کامپیوتر است. این مجموعه جدید تقریبا تمامی کدک هایی که ممکن است کاربر برای پخش انواع فایل های صوتی و ویدئویی نیاز داشته باشد را در خود جای داده است. با نصب این بسته , یک مدیا پلیر کلاسیک نیز روی سیستم شما نصب خواهد شد که قادر است تقریبا تمامی فرمت های صوتی و تصویری را روی سیستم شما پخش کند.

K-Lite Mega Codec Pack

 مجموعه ای از Codec های لازم برای پخش انواع فرمت های صوتی و تصویری می باشد، به طوری که پس از نصب این مجموعه می توانید اکثر کلیپ های صوتی و تصویری (WMA, AAC, AC۳, M۴A, MP۲, OGG, DivX, AVI, WMV, RM, MOV, MP۴) را در سیستم خود اجرا (پخش) کنید. این مجموعه در هنگام نصب، همچنین یک Media Player Classic نصب می کند که می توانید به جای تمامی Player های موجود در سیستم از این Player برای پخش فایل های صوتی و تصویری خود استفاده کنید. شما با نصب K-Lite Codec Pack در ویندوز می توانید با استفاده از برنامه هایی مانند JetAudio و Windows Media Player تمام فرمت های موجود را پخش کنید در این حالت برای پخش فایلهای RM و RAM دیگر نیاز به نصب RealPlayer ندارید و یا برای پخش فایلهای MOV نیاز به نصب Quick Time ندارید. برای پخش DVD و SVCD نیاز به نصب پلاگین یا برنامه ای مانند PowerDVD ندارید و …

نوشته دانلود آخرین نسخه K-Lite Codec Pack 12.5.5 – کدک های صوتی و تصویری اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :