دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز آموزش زبان انگلیسی اکسین چنل OXIN Channel 2.1 دانلود برنامه آموش زبان انگلیسی اندروید

| دانلود جدیدترین نسخه اکسین چنل Oxin Channel – نرم افزار یادگیری زبان انگلسی برای اندروید |

| کسب امتیاز 4.1 از 5 در گوگل پلی |

دانلود اکسین چنل Oxin Channel 2.0 - برنامه آموش زبان انگلیسی برای اندروید

Oxin Channel “اکسین چنل” به عنوان یکی از معتبرترین نرم افزار های آموزش زبان مبتنی بر تلفن همراه با بهره گیری از معتبر ترین متدهای آموزشی و با تدریس مدرسان محلی شرایطی را فراهم آورده است تا فراگیران بتوانند با هر سطح دانش اطلاعات خود را به صورت کاربردی مورد استفاده قرار دهند. اپلیکیشن آموزش زبان اکسین چنل با ارائه محتوای آموزشی به صورت هفتگی و گسسته و با تکیه بر تمرین های موثر و کارآمد شرایطی را فراهم می آورد تا فراگیر بتواند تمامی نیازهای خود را در یک کشور خارجی برطرف نماید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی اپلیکیشن اکسین چنل را در ادامه مطلب از وب سایت دانلودیها دریافت نمایید.

آموزش زبان انگلیسی از طریق موبایل و تلفن همراه

اکسین چنل با جدیدترین روش های آموزشی روز دنیا،به شما زبان انگلیسی را از طریق موبایل آموزش می دهد . در طول یک روز با تماشای ویدئوهای آموزشی و انجام تمرینات روزانه تمامی مهارت های زبانی یعنی گفتاری، شنیداری، درک مطلب و نوشتاری را به طور جامع فرا می گیرید .برای تکمیل آموزش هم یک مدرس در تمام طول دوره در کنار شما خواهد بود و مطالب مورد نیاز را برای شما ارسال خواهد کرد.

ویژگی های نرم افزار Oxin Channel :

– یادگیری کاربردی زبان انگلیسی تنها با 10 دقیقه تمرین در روز

– آموزش زبان بر اساس متدهای منحصر به فرد و استاندارد انجمن آموزش اروپا

– یادگیری زبان انگلیسی از طریق مشاهده ویدئوهای آموزشی

– دریافت مدرک بین المللی مربوط از انجمن آموزش اروپا پس از پایان موفقیت آمیز هر سطح

– دسترسی آسان به نرم افزار به صورت آفلاین و آنلاین در هر زمان و مکان

دانلود اکسین چنل Oxin Channel 2.0 - برنامه آموش زبان انگلیسی برای اندروید دانلود اکسین چنل Oxin Channel 2.0 - برنامه آموش زبان انگلیسی برای اندروید

معلم آنلاین اختصاصی

در تمام زمانی که شما با این نرم افزار کار میکنید یک معلم اختصاصی همراه شما هست تا تمرینات و فعالیت های شما رو بررسی کند و به موفقیت شما بیشتر کمک کند.

تمرین های روزانه

هر روز تمرینات مختلفی برای شما تدارک دیده شده است که با تمرین می توانید میزان موفقیت خودتون رو بررسی کنید .

ویدئوی آموزش اصلی درس

آموزش زبان انگلیسی به صورت گرافیکی و ویدوهای متنوع توسط مدرسین آمریکایی که شما رو به صورت ویژه با این زبان بین المللی آشنا می کنند.

ویدئوی آماده سازی درس روز

در این قسمت توسط یکی از مدرسین ایرانی تدریس می شود تا ذهن شما لحن مدرس ایرانی را راحت تر قبول کند و بتوانید خودتون رو برای مراحل و سطوح بالاتر سریعتر آماده کنید .

نوشته اکسین چنل OXIN Channel 2.1 دانلود برنامه آموش زبان انگلیسی اندروید اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :