دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز VLC Media Player 2.2.4 دانلود vlc player برای ویندوز 8 – VLC Media Player 2.2.4

| دانلود vlc player برای ویندوز 8 – آخرین ورژن نرم افزار VLC |

دانلود vlc player برای ویندوز 8

VLC Media Player یکی از محبوب ترین و قوی ترین نرم افزارهای پخش چند رسانه ای رایگان در دسترس است. این نرم افزار پخش چند رسانه ای اوپن سورس در سال 2001 توسط شرکت VideoLAN  منتشر شد. VLC Media Player به لطف پخش انواع بسیاری از فرمت های موجود به سرعت محبوبیت یافت .ویژگی هایی مانند سازگاری بالا و  رفع مشکلات کدک فایل ها باعث شد بسیاری از نرم افزارهای رقیب مانند نرم افزار QuickTime، ویندوز و رئال مدیا پلیر و … را جاگذاشته و یکه تاز عرصه پخش تمامی فرمت های موجود باشد. استفاده ی آسان، رابط کاربری ساده و همچنین گزینه های سفارشی سازی متنوع در نرم افزار VLC Media Player این نرم افزار را در رده بهترین پلیرهای دنیا قرارداده است .

انعطاف پذیری vlc player :

vlc player تقریبا تمامی فرمتهای ویدیویی موجود در دنیا را اجرا می کند! زمانی که این نرم افزار عرضه شد انقلابی در رفع خطاهای کدک مانند “codecs missing” که در پلیر ویندوز تقریبا اکثر افراد و شاید شما مواجه شده باشید اتفاق افتاد. نرم افزار وی ال سی پلیر انواع فرمت های MPEG, AVI, RMBV, FLV, QuickTime, WMV, MP4 و … را اجرا می کند. نرم افزار Vlc player نه تنها انواع فرمت های مختلف را اجرا می کند همچنین این قابلیت را دارد که فایل های ویدیویی ناقص شما را نیز اجرا کند و یا حتی فایل هایی با دانلود نصفه از اینترنت را نیز اجرا می کند تا شما بتوانید یک Preview از فایل خود داشته باشید . حتی ناقص اجرا کردن فایل هم در این نرم افزار طراحی شده است .

استفاده آسان :

رابط کاربری (UI) نرم افزار vlc  یک نمونه ی عملکرد بالاتر از زیبایی است! یک طراحی پایه و Basic باعث شده براحتی تشخیص بدهید که این نرم افزار چگونه کار میکند و بدون هیچ حاشیه ای سراغ فعالیت مورد نظر بروید. هرچند شاید این نکته برای علاقه مندان به هنر و کسانی که با دید زیبایی شناسی می نگرند کمی خوشایند نباشد ولی یادتان باشد vlc همیشه کارساز است!  برای اجرای فایل ها کافی است با Drag & Drop فایل خود را بروی نرم افزار کشیده و رها کنید تا اجرا شود. دکمه های شروع و استاپ و … نیز به صورت کلاسیک طراحی شده اند. جدای از اینها اسکین های نرم افزار vlc به صورت متنوع و زیاد موجود است که می توانید ظاهر آن را بهبود ببخشید.

تنظیمات پیشرفته :

در نرم افزار Vlc تنظیمات افکت های گرافیکی موزیک، اکولایزر، ویدیو افکت های AtmoLight ، تنظمیات فشرده سازی و تنظیمات زیرنویس فیلم های ویدیویی و … به صورت گسترده و متنوع در اختیار شما قرار گرفته است.

دانلود vlc player برای ویندوز 8 :

نرم افزار vlc player بدون شک یکی از بهترین پلیرهای دنیا از لحاظ کیفیت و عملکرد و پایداری است که به صورت رایگان در اختیار همه قرار گرفته است. این نرم افزار بیش از 10 سال است که در عرصه پلیرهای دنیا جزو برترین ها بوده و در این زمینه عقب ننشسته است و با توسعه و بهبود پیوسته این نرم افزار توسط شرکت VideoLAN  پیش بینی می شود در 10 سال آینده نیز همچنان جزو برترین ها بماند. ما برای شما دانلود vlc player برای ویندوز 8 آخرین ورژن و همچنین قابل استفاده در ویندوز 7 نسخه 64 بیتی فراهم کرده ایم .

نوشته دانلود vlc player برای ویندوز 8 – VLC Media Player 2.2.4 اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :