دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز NFL برای اندروید Madden NFL Mobile – دانلود بازی NFL فوتبال آمریکایی برای اندروید

Madden NFL Mobile –  بازی NFL (فوتبال آمریکایی) برای اندروید

| Madden NFL Mobile  کسب امتیاز 4.4 از 5 گوگل پلی |

Madden NFL Mobile

جدیدترین نسخه بازی های NFL براساس تیم های سال 2016 را دانلود کنید و بازی نمایید. اگر شما یکی از طرفداران بازی پرهیجان فوتبال آمریکایی هستید یا علاقه مند به بازی و یادگیری این نوع بازی را دارید درنگ نکنید و این بازی را بروی گوشی هوشمند آندروید خود نصب نمایید و با قهرمانان و ستارگان بازی NFL همراه شوید . طراحی این بازی با آپدیت جدیدی همراه شده است .

تیم خودتو از بین بهترین ستاره ها و قهرمانان بساز : این یک بازی حرفه ای است . شما میتوانید بازیکنان را به صورت انتخابی برای تیم خود مهیا کنید و قوی ترین تیم ممکن را با ستارگان بازی NFL بسازید و با دوستانتان به رقابت بپردازید.

Madden NFL Mobile  برنده شدن را روش راه خود کنید : به صورت لیگ بازی کنید و تمرین کنید تا بردهای متوالی زیادی را بدست بیاورید. شما میتوانید به صورت های مختلف بازی کنید . بازی های سریع و فصلی و لیگ و مسابقه و … بهرحال شما بهترین نسخه بازی های NFL برای گوشی های هوشمند اندروید را در اختیار دارید. لذت ببرید !

نوشته Madden NFL Mobile – دانلود بازی NFL فوتبال آمریکایی برای اندروید اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :