دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز اندروید دانلود بازی Space Zero : فضای صفر برای اندروید

دانلود بازی اندروید Space Zero : فضای صفر

| بازی ساده و بی انتها برای اندروید |

دانلود بازی کم حجم Space Zero

بازی Space Zero یک بازی ساده برای اندروید است که به صورت رایگان قابل دانلود است . نسخه این بازی 1.1 است و به تازگی در گوگل پلی معرفی شده است .  این بازی از نوع بازی های بی انتها و رکوردی است .

نحوه بازی : بروی کره آبی کلیک کنید و با حرکت درگ به چپ و راست حرکت دهید و بازی کنید  .با هر یک جاخالی به شهاب سنگ ها 1 امتیاز کسب خواهید کرد.  داستان این بازی اینگونه است که شما باید کمک کنید سفینه فضایی از میان منظومه خورشیدی گذر کند. هرچند این بازی بی انتها است.این بازی به شما کمک میکند بروی حرکت مداوم و رو به جلو تمرکز کنید و در حال حرکت تصمیم بگیرید که چه حرکتی مناسب است. افزایش تمرکز، بازی ساده و کم حجم و بدون مراحل مختلف از ویژگی های این بازی است . امیدوارم مورد توجه بازی دوستان عزیز قرار گرفته باشد. در این سایت جدیدترین بازی های آندروید رو بدون نیاز به مراجعه به سایت گوگل پلی دانلود کنید و نصب کنید و همیشه آخرین آپدیت بازی های اندروید را از سایت دانلودیها بخواهید.

نوشته دانلود بازی Space Zero : فضای صفر برای اندروید اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :