دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز اندروید Adventure Time: I See Ooo VR – بازی واقعیت مجازی اندروید : وقت ماجراجویی

دانلود بازی واقعیت مجازی اندروید Adventure Time: I See Ooo VR

| امتیاز گوگل پلی : ۲ از ۵ |

بازی واقعیت مجازی برای موبایل

بازی واقعیت مجازی اندروید I See OOO ٬ در این بازی شما تجربه حضور در یک سرزمین فان و سرگرم کننده را خواهید داشت.در این بازی در نقش Finn شما باید بازی کنید و بفهمید چرا پادشاه سرزمین یخی فرد ضدحالی است!  پادشاه سرزمین یخی به بدترین شکل ممکن  با استفاده از جادو و سحر مهمان های جشن شما را یخ زده کرده و پراکنده کرده است و جشن و پارتی Finn را خراب کرده است . کار شما این است تمامی مهمان ها را دوباره بیابید .

واقعیت مجازی : بازی را دانلود نمایید و با استفاده از هدست دوربین واقعیت مجازی بازی کنید تا نمای بازی را به صورت پرسپکتیو ببینید.

کاراکتر محبوب خود را آزاد کنید: دوباره با ازاد کردن کاراکتر ها مشاهده کنید که پارتی شما برپا می شود . در مسیر بازی غذاها و ایتم های پارتی را نیز بیابید و جشن فوق العاده ای را ایجاد کنید.

و این همه اش نیست : ویژگی های بیشتر٬از جمله بازی های پازل مینی در دل بازی٬ موفقیت ها و شخصیت های جدیدتر و خط داستان جدیدتر به زودی می آید !

*** برای استفاده صحیح ازین بازی باید هدست واقعیت مجازی داشته باشید.

** برای سیستم عامل آندروید ۴.۴ و بالاتر

* صفحه نمایش مناسب ۵ اینچی و بیشتر توصیه می شود و همچنین اگر لگ در اجرای بازی داشتید ممکن است قدرت پردازش موبایل شما پایین تر از حد لازم باشد.

نوشته Adventure Time: I See Ooo VR – بازی واقعیت مجازی اندروید : وقت ماجراجویی اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :