دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز اندروید دانلود Bam Meli 1.5 – نرم افزار همراه بام ملی برای اندروید

|دانلود جدیدترین نسخه Bam – اپلیکیشن بام ملی برای اندروید|

دانلود Bam Meli 1.5 - نرم افزار همراه بام ملی برای اندروید

بانک ملی ایران با هدف ارائه کامل ترین مجموعه خدمات بانکداری الکترونیک به مشتریان و استفاده از جدیدترین تکنولوژی های حوزه فناوری اطلاعات و یکپارچه نمودن خدمات قابل ارائه به آنها، اقدام به طراحی سامانه بانکداری اینترنتی جدید Bam-«بام» نموده است. این سامانه براساس «ویژگی هر مشتری یک سامانه» به نحوی طراحی گردیده است که کاربر علاوه بر دریافت طراحی و پیام های ویژه خود می تواند بر اساس کاربردهای مورد نیازش چیدمان صفحه پیشخوان خود را با نظر خود انجام دهد. حذف ابزارهای رمزساز جانبی و افزایش امنیت سامانه از روش هایی مستقل از سخت افزار جانبی از دیگر ویژگی های سامانه می باشد. با توجه به جایگاه ویژه مشتریان در نزد بانک ملی ایران و با اذعان به این موضوع که بخشی از کارهای روزمره مشتریان اعم از کنترل بودجه بندی های مختلف زندگی، بخاطرسپاری عنوان هزینه ها و درآمدهای انجام شده و اطلاعات بانکی و تماس افراد مختلف بی ارتباط به حساب بانکی او نمی باشد , در این سامانه تلاش گردیده با ایجاد برنامک هایی با عناوین بودجه ریزی ـ دفتر تلفن ـ یادداشت گذاری بر روی صورتحساب سامانه ای کامل شامل خدماتی فراتر از خدمات بانکداری را به مشتری ارئه گردد. به دلیل تنوع ابزارهای الکترونیکی مورد استفاده در سطح جامعه از قبیل تلفن همراه , تبلت , لپ تاپ و رایانه های شخصی , صفحات این سامانه به صورت واکنش گرا طراحی گردیده و بدون نیاز به تنظیماتی از سوی کاربر با دستگاه مورد استفاده کاربر هماهنگ می گردد. با توجه به تنوع بالای عناوین مختلف تراکنش های بانکی اعم از پایا ـ ساتنا و ..، بخش های انتقال وجه سامانه بام نیز کاملاً به صورت هوشمند طراحی گردیده است تا بدون نیاز به تعیین نوع تراکنش از سوی مشتری با دریافت مبلغ و حساب مقصد نوع تراکنش تشخیص داده شده و پیام لازم به کاربر نمایش داده شود.

ویژگی های نرم افزار بام بانک ملی :

– دسترسی سریع به لیست حساب های شخصی و اطلاعات هر حساب

– امکان مشاهده تاریخچه‌ تراکنش‌ ها و جزییات هریک از آن‌ها هم‌چنین

– امکان مشاهده‌ تراکنش‌ها با دسته بندی درآمد و مخارج در بازه‌های زمانی هفتگی , ماهیانه و به صورت نموداری

– قابلیت محاسبه اقساط تسهیلات بر اساس مقادیر دلخواه کاربر

– محاسبه سود سپرده های بانکی با نرخ دلخواه کاربر

– امکان انجام عملیات مدیریت مالی

– مشاهده تاریخچه انتقال وجه

– امکان پرداخت دسته ای قبوض از طریق نرم افزار

– امکان انتقال وجه کارت به کارت درون بانکی و شتابی

– انتقال وجه بین حساب‌های ملی خود , حساب ملی سایرین , حساب به ملی کارت , پایا , ساتنا به صورت آنی یا با امکان زمانبندی پرداخت

نوشته دانلود Bam Meli 1.5 – نرم افزار همراه بام ملی برای اندروید اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :