دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز آنتی ویروس سریع و حرفه ای اندروید دانلود CM Security 3.0.3 – آنتی ویروس و ابزار امنیتی اندروید

دانلود CM Security 3.0.3 - آنتی ویروس و ابزار امنیتی اندروید

CM Security یک آنتی ویروس , قفل نرم افزار , ابزار ضد سرقت و مجموعه ای از ابزارهای امنیتی دارای امتیاز بسیار بالا در گوگل پلی , بسیار ایمن , با پشتیبانی از 26 زبان مختلف و با بیش از 50 میلیون کاربر برای سیستم عامل اندروید می باشد. آنتی ویروس قدرتمند ارائه شده در این نرم افزار با اسکن بسیار سریع که فقط 5 ثانیه طول خواهد کشید و 5 برابر سریع تر از اسکنر های مشابه می باشد 100 درصد ویروس ها و برنامه های مخرب موجود روی گوشی یا تبلت شما را شناسایی و پاک سازی خواهد کرد. این آنتی ویروس با حفاظت چد لایه از سیستم شما , رفع آسیب پذیری های موجود روی سیستم و اسکن برنامه های جدید , فایل ها و وب سایت های مورد استفاده و پاک سازی کامل سیستم شما یک محافظ قدرتمند برای دستگاه های اندروید می باشد. قفل نرم افزار این اپلیکیشن یک قفل نرم افزار بسیار حرفه ای برای قفل کردن برنامه هایی از قبیل واتس اپ , فیسبوک , گالری های عکس و پوشه ها و سایر قسمت ها و برنامه ها برای حفظ حریم خصوصی شماست. از ویژگی های مهم این قفل نرم افزار عکس گرفتن از چهره شخصی است که سعی در جاسوسی در نرم افزارها و گوشی شما داشته باشد و با دوبار وارد کردن اشتباه رمز عبور به صورت خودکار از چهره او عکس گرفته خواهد شد.


دانلود CM Security 3.0.3 - آنتی ویروس و ابزار امنیتی اندروید دانلود CM Security 3.0.3 - آنتی ویروس و ابزار امنیتی اندروید

نوشته دانلود CM Security 3.0.3 – آنتی ویروس و ابزار امنیتی اندروید اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :