دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز آموزش آموزش تغییر ایمیل کلش رویال Change Clash Royale Email

|ترفند تغییر ایمیل کلش رویال Change Clash Royale Email|

clashroyale-Change-gmail

کلش رویال یک بازی آنلاین برای سیستم عامل اندروید و آی او اس می باشد که توسط کمپانی سوپرسل طراحی شده است. در این بازی شما می توانید به صورت رو در رو و در زمان واقعی در مقابل حریفان خودتان قرار بگیرید و با آن ها به مبارزه بپردازید. همان طور که می دانید در بازی کلش رویال همانند بازی کلش آف کلنز , باید برای حساب کاربری خود یک جیمیل ثبت کنید تا اطلاعات شما در بازی ذخیره شود. ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که پس از ثبت جیمیل در بازی کلش رویال بخواهید آن را تغییر دهید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.


آموزش تغییر ایمیل کلش رویال ( تغییر جیمیل ثبت شده در بازی کلش رویال) :

1- پس از اجرای بازی , گزینه تنظیمات را انتخاب کنید.

آموزش تغییر ایمیل کلش رویال Change Clash Royale Email

 2- در مرحله دوم گزینه “Help and Support” را انتخاب کنید.

Change-Clashroyale-Gmail

3- به طور معمول در سمت راست و بخش بالای صفحه نمایش گرینه ای با عنوان “Contact Us” مشاهده خواهید کرد. آن را انتخاب کنید. اگر هم این گزینه را مشاهده نکردید , مطابق تصویر زیر یکی از گزینه های نمایان شده را انتخاب کنید. فرقی نمی کند کدام را انتخاب کنید.

Change-ClashRoyale-Email1

4- در پایین صفحه گزینه ای با عنوان Was This helpful را مشاهده می کنید , گزینه No را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه Contact Us کلیک کنید.

change-ClashRoyale-Email

5- در گام پنجم , ابتدا متن موردنظر برای تغییر ایمیل را وارد کنید و سپس در کادر مشخص شده آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. می توانید از متن پیشنهادی استفاده نمایید. پس از گذشت چند روز پشتیبانی سوپرسل با شما تماس می گیرد و ممکن است برای تایید صحت مالکیت حساب چند سوال از شما بپرسد.

متن پیشنهادی برای ارسال :

آدرس ایمیل جدید : Hi. I want to Change My Registered email. Please change my email to

آموزش ها و ترفندهای کلش رویال

نوشته آموزش تغییر ایمیل کلش رویال Change Clash Royale Email اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :