دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز آموزش آموزش دریافت جم رایگان کلش رویال Clash Royale Free Gems

| آموزش تصویری دریافت جم رایگان کلش رویال  |

| How to get Clash Royale Free Gems |

آموزش دریافت جم رایگان کلش رویال Clash Royale Free Gems

 شاید شما هم از آن دسته کاربرانی هستید که به دنبال یک راه مناسب برای دریافت جم رایگان در بازی کلش رویال و در نهایت خرید سریع تر کارت ها و انجام دستاوردها می باشید. شما با انجام چند مرحله ساده می توانید در بازی کلش رویال جم رایگان دریافت کنید. البته نه به این صورت که نام اکانت یا ایمیل خود را وارد نمایید و سپس جم ها را دریافت کنید. بلکه باید با نصب چند نرم افزار بر روی گوشی اندروید یا آیفون خود , گیفت کارت دریافت کرده و سپس از طریق گوگل پلی اقدام به خریداری الماس های سبز کنید. در ادامه با دانلودیها همراه باشید.


آموزش دریافت جم رایگان کلش رویال :

– ابتدا نرم افزار FreeMyApps – Free Gift Cards را دریافت کرده و آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید. ( نسخه مخصوص دستگاه های آیفون را می توانید از اپ استور دانلود کنید.)

2- نرم افزار را اجرا کنید و در صورت درخواست نرم افزار , می توانید کد dcae37c3 را وارد کنید تا 200 امتیاز به صورت رایگان دریافت کنید

Clash-royale-get-free-gem

3- همان طور که در تصویر فوق مشاهده می کنید , یک لیست از برنامه ها و بازی های قابل نصب برای شما نمایش داده می شود که در کنار هرکدام امتیاز دریافتی به ازاء نصب آن ها نوشته شده است. برای مثال در تصویر بالا عدد 50 را مشاهده می کنید , یعنی با نصب این بازی 50 امتیاز دریافت خواهید کرد. بر روی نام بازی یا برنامه موردنظرتان کلیک کنید و سپس آن را بر روی دستگاه تان نصب کنید. پس از نصب و اختصاص امتیاز به حساب کاربری تان می توانید برنامه نصب شده را حذف کنید.

Get-Free-ClashRoyale-Gem24- پس از کلیک بر روی گزینه دانلود بلافاصله به صفحه دانلود بازی یا نرم افزار موردنظرتان منتقل خواهید شد.

get-Clashroyal-Gem

5- پس از نصب نرم افزار , حداقل پس از مدت 1 دقیقه و گاهی اوقات تا 30 دقیقه پس از نصب , امتیاز به حساب کاربری شما تعلق خواهد گرفت. می توانید با نصب نرم افزار و بازی های بیشتر , امتیاز بیشتری دریافت کنید.با رسیدن امتیاز شما به 3000 , می توانید یک گیفت کارت 10 دلاری دریافت کرده و با استفاده از آن 1200 جم رایگان کلش رویال بگیرید.

Clash-Royale-Free-Gems

6- برای نصب اپلیکیشن های بیشتر در یک روز , می توانید با تغییر آی پی خود , به نرم افزارها و بازی های بیشتری دسترسی پیدا کنید و در نتیجه در زمان کمتری گیفت کارت خودتان را دریافت کنید.

نوشته آموزش دریافت جم رایگان کلش رویال Clash Royale Free Gems اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :