دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز آخرین ورژن BlueStacks دانلود بلواستکس BLUESTACKS + 2.5.77.6322 – نرم افزار شبیه ساز اندروید

| دانلود BlueStacks – نرم افزار اجرای بازی ها و برنامه های اندروید در ویندوز و مکینتاش |

دانلود بلواستکس BlueStacks 2.5.62.6298 - نرم افزار شبیه ساز اندروید

BlueStacks یک نرم افزار قدرتمند و با استفاده آسان برای اجرای انواع برنامه ها و بازی های سیستم عامل اندروید بر روی کامپیوتر به صورت تمام صفحه می باشد. هم چنین این امکان را دارید که اپلیکیشن های اندروید ذخیره شده روی هاردیسک خود را به سادگی در محیط نرم افزار اجرا کنید و این بدین معنی است که بدون داشتن یک گوشی اندروید می توانید از اپلیکیشن های اندرویدی استفاده کنید. کنترل اکثر بازی ها و برنامه های اندروید می تواند توسط موس انجام شود که این درست مانند زمانی است که روی صفحه گوشی خود به صورت لمسی از این برنامه ها استفاده می کنید. نرم افزار بلواستکس هم چنین یک ابزار جداگانه مهم برای همگام سازی خودکار برنامه ها , به روز رسانی ها , عکس ها و پیام ها بین گوشی هوشمند و کامپیوتر در اختیار شما قرار می دهد. به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از برنامه نیاز به یک حساب گوگل دارید که پس از نصب برنامه از شما درخواست خواهد شد و از این طریق می توانید آخرین بازی ها و برنامه های موجود در گوگل پلی را نیز دانلود کنید.


 

آموزش کار با نرم افزار BlueStacks :

1- ابتدا نرم افزار بلواستکس را از وب سایت دانلودیها دریافت کرده و آن را نصب کنید.

2- برای نصب نرم افزار می توانید از طریق برنامه بلواستکس نرم افزارهای مورد نظر را دریافت کرده و نصب کنید و یا فایل Apk موجود در هارد دیسک را اجرا کنید تا نرم افزار به صورت خودکار برنامه یا بازی موردنظر شما را نصب کند.

3- از طریق پوشه Apps در دسکتاپ می توانید به بازی ها و برنامه های نصب شده دسترسی داشته باشید و آن ها را اجرا کنید.

نوشته دانلود بلواستکس BLUESTACKS + 2.5.77.6322 – نرم افزار شبیه ساز اندروید اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید و ویندوز پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :