دانلود

دانلود رایگان نرم افزار و بازی اندروید و ویندوز

گت بلاگز Download Miitomo for Android دانلود Miitomo 1.2.0 – اپلیکیشن شبکه اجتماعی میتومو برای اندروید

|دانلود جدیدترین نسخه Miitomo –  نرم افزار میتومو برای اندروید – محصولی از کمپانی نیتندو| 

دانلود Miitomo 1.2.0 - اپلیکیشن شبکه اجتماعی میتومو برای اندروید

Miitomo یک شبکه اجتماعی رایگان می باشد که توسط کمپانی Nintendo برای دستگاه های اندروید و سایر پلتفرم ها منتشر شده است. پس از دانلود و نصب این نرم افزار , در ابتدا اپلیکیشن با استفاده از دوربین گوشی یک تصویر سلفی از شما می گیرد تا این تصویر را به یک کاراکتر کارتونی تبدیل کرده و به عنوان آواتار شخصی یا Mii شما استفاده کند. در واقع نرم افزار اندروید میتومو با هدف شناخت بیشتر دوستانتان ارائه شده است. این نرم افزار پس از ایجاد کاراکتر یا آواتار کارتونی شما , پرسش هایی در مورد کارهایی را که می خواهید در آینده انجام دهید می پرسد و پس از دریافت پاسخ های شما آن ها را با دوستان شما به اشتراک می گذارد تا به این وسیله آن ها شما را بیشتر بشناسند. همچنین می توانید با دیگر کاربران این نرم افزار چت و گفتگو کنید. علاوه بر این نرم افزار دارای یک بازی آنلاین می باشد که می توانید در آن شرکت کرده و جوایز مختلفی را کسب کنید.

ویژگی های نرم افزار Miitomo :

– ساخت یک کاراکتر کارتونی یا Mii از شما

– امکان شخصی سازی کاراکتر خود

– قابلیت تغییر لباس های Mii شخصی خود

– شرکت در بازی آنلاین اپلیکیشن برای کسب جوایز درون برنامه ای

– قابلیت گفتگو با دیگر کاربران این اپلیکیشن

– امکان اشتراک گذاری Mii در سایر شبکه های اجتماعی

– و …


دانلود Miitomo 1.2.0 - اپلیکیشن شبکه اجتماعی میتومو برای اندروید دانلود Miitomo 1.2.0 - اپلیکیشن شبکه اجتماعی میتومو برای اندروید

نوشته دانلود Miitomo 1.2.0 – اپلیکیشن شبکه اجتماعی میتومو برای اندروید اولین بار در دانلودیها | دانلود نرم افزار , برنامه و بازی اندروید پدیدار شد.

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده :